Voda / Elektrotvarovky Fusion

Fusion Group Ltd. byla založena v roce 1971 v Chesterfieldu ve Velké Británii a proslavila se jako průkopník svařování polyetylénového potrubí na celém světě.

V roce 2017 se společnost Fusion stala členem skupiny AVK a toto partnerství vedlo k rozšíření nabídky produktů a služeb.

Fusion Group Ltd. vyvíjí, navrhuje a vyrábí elektrotvarovky a tvarovky na tupo. Nabízí elektrosvářečky, automatické svařovací přístroje na tupo a širokou škálu příslušenství pro svařování.

Výrobky Fusion se používají v celé řadě aplikací po celém světě, od plynárenství a vodárenství až po projekty v oblastech hornictví, energetiky, průmyslu a zemědělství.

S certifikací ISO9001 nadnárodní skupina AVK Fusion dává spotřebitelům o hodně více než jen hotové výrobky, ale zajišťuje jim kvalitu a spolehlivost. Výrobky splňují a často překračují nejvyšší standardy bezpečnosti a jakosti. Jsou pravidelně kontrolovány světovými institucemi jako je Bureau Veritas, AMI, KIWA, BSI, DVGW, INSTA-CERT …

fusion 1

Fusion Group Ltd. v čele s divizí Fusamatic je světovým lídrem ve výrobě elektrotvarovek. Všechny elektrotvarovky jsou 100% kontrolovány pomocí počítačového monitorovacího systém, který využívá technologie pokročilého čárového kódu. Čárový kód poskytuje plnou individualitu a umožňuje dosle- dovatelnost až po základní surovinu.

 

AVK TRACKER je nový systém správy majetku, používá platformu QR / čárový kód. V kombinaci se souřadnicemi GPS a fotografií získáte úplný, přesný a auditovatelný záznam, který může být exporto- vány do existujících mapových systémů.

 

fusion 2

 

d20 - 1200mm

Komplexní systém elektrotvarovek a tvarovek na tupo Fusion d20 - 1200mm umožňuje vytvořit plně svařované potrubní sítě, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Kvalita výroby, spolehlivost a flexibilita elektrotvarovek Fusion poskytuje jistotu a bezpečnost potřebnou pro spojování PE trubek.

Používáním výrobků Fusion získáváte klid a jistotu.

fusion 3

 

BIM a CAD

Fusion nyní nabízí přímý přístup k modelům BIM a CAD veškerých elektrotvarovek, ve formátech .dxf, .igs a .step. Umožňuje zákazníkům přenést 2D a 3D výkresová data mezi různými CAD a BIM systémy pro návrh infrastruktury. Přínosem je zvýšení produktivity práce, úspora času, eliminace chyb a kontrola nad celým projektem.

fusion 4