OBJEDNÁVKY OBCHOD veškeré objednávky posílejte prosím na tento mail   obchod@avkvodka.cz
NON-STOP služba   +420 602445812  
Arnold Petra Skladová účetní +420 416734982 p.arnold@avkvodka.cz
Daněk Miloš nabídkové oddělení +420 602556423 m.danek@avkvodka.cz
Děděčková Jana expedice,prodej, skladová účetní +420 602556420 j.dedeckova@avkvodka.cz
Doležal Jiří obch. zást. - severovýchodní Čechy +420 602443948 j.dolezal@avkvodka.cz
Drábková Irena hlavní účetní +420 724838110 i.drabkova@avkvodka.cz
Ďabolková Eva obch. zást. - severní Morava +420 602108351 e.dabolkova@avkvodka.cz
Havlát Radek skladník +420 602429912 sklad@avkvodka.cz
Hybrant Miloš obch. zást. - Praha +420 602443951 m.hybrant@avkvodka.cz
Krpeš Vít skladník +420 602429912 sklad@avkvodka.cz
Krpešová Kamila fakturace +420 728326059 k.krpesova@avkvodka.cz
Kužela Petr Ředitel společnosti +420 602100275 p.kuzela@avkvodka.cz
Kvičera Petr Ředitel obchodu +420 602443950 p.kvicera@avkvodka.cz
Lenhart Milan specialista - plyn +420 601394173 m.lenhart@avkvodka.cz
Mareš David informační systémy +420 724326655 d.mares@avkvodka.cz
Mareš Petr obch. zást. - střední Čechy +420 602445813 p.mares@avkvodka.cz
Mužný Vladimír správa informačních systémů +420 602450494 v.muzny@avkvodka.cz
Opa Patrik specialista FUSION elektro tvarovky +420 702229205 p.opa@avkvodka.cz
Příhoda Jiří nákup +420 602556438 j.prihoda@avkvodka.cz
Reich Miroslav obch. zást. - severozápadní Čechy +420 602453142 m.reich@avkvodka.cz
Slavata Tomáš projektový inženýr, nabídkové oddělení +420 602476128 t.slavata@avkvodka.cz
Štefanov Jan skladník +420 602429912 sklad@avkvodka.cz
Vaculík Jan vedoucí logistiky, prodej +420 602556412 j.vaculik@avkvodka.cz
Vaculík Martin servis armatur, navrtávky +420 602196321 m.vaculik@avkvodka.cz
Valešová Dagmar obch. zást. - jižní Morava +420 602445815 d.valesova@avkvodka.cz
Válek Lubomír skladník +420 602429912 sklad@avkvodka.cz
Víšková Pavla Asistentka ředitele +420 602445005 p.viskova@avkvodka.cz
Zimandl Jiří obch. zást. - jihozápadní Čechy +420 602445814 j.zimandl@avkvodka.cz